Dlaczego powstała strona ilesiezarabia.pl ?
Szukałam w internecie odpowiedzi ile się zarabia w wybranym przez siebie zawodzie. Trudno było znaleźć jedną konkretną odpowiedź na moje zapytanie. Pomyślałam, że przydałoby się miejsce w internecie gdzie można przeczytać komentarze ile zarabiamy w kraju lub zagranicą. I tak powstała ta strona. Jednak by strona ilesiezarabia była pomocna Nam wszystkim zapraszam do pozostawienia swojego komentarza. Thanks!

Ile zarabia policjant

Ile się zarabia w Policji 2019 ? Ile tak naprawdę zarabia policjant 2019 ? Zastanawiasz się czy może zostać policjantem i chciałbyś wiedzieć ile zarabia taki policjant w 2019 roku?

By zostać policjantem musisz ukończyć kurs podstawowy w jednej z szkół policyjnych który trwa obecnie coś około 7 miesięcy. W czasie takiego kursu będziesz zarabiał coś około 1900zł.

Następnie po ukończeniu kursu podstawowego zostaniesz policjantem na drugiej grupie zaszeregowania i od tej chwili będziesz zarabiał około 2600 zł. Wraz z otrzymywaniem kolejnych stopni policyjnych a przede wszystkim z coraz wyższą grupą zaszeregowania będziesz zarabiał coraz więcej. Musisz nastawić się że na drugiej grupie zaszeregowania zatrzymasz się na jakiś czas może 2 ,3 i więcej lat. Najczęściej policjant z 5 grupą zaszeregowania to jest osoba z około 15 letnim stażem służby. W roku 2019 w Policji to się trochę zmienia gdyż jest mniej chętnych do pracy w służbach więc jest więcej wakatów z wyższymi grupami.

Zależy od tego jak bardzo będzie tobie zależało by więcej zarabiać. Jeśli będziesz chciał szybciej otrzymać trzecia grupę to będziesz musiał zmienić wydział np. na dochodzeniowo śledczy. Zmiana wydziału na WDŚ spowoduje, że będziesz siedział za biurkiem mając wiele spraw w głowie. Nie wiadomo co lepsze.

Policjant z 10 letnim stażem zarabia w 2019 roku coś około 3700zł ( nie wliczam 13 i mundurówki)

3 komentarze

  1. Anonim pisze:

    To całkiem nie źle zarabiają policjanci. Ile teraz zarabia glina na starcie?

  1. 17 lipca 2018

    […] Fakt, że taki kurier musi się sporo najeździć i nanosić by zarobić trochę pieniędzy. Policjant zarabia na starcie około 2500 zł […]

  2. 17 lipca 2018

    […] Fakt, że taki kurier musi się sporo najeździć i nanosić by zarobić trochę pieniędzy. Policjant zarabia na starcie około 2500 zł […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.