Ile zarabia się w Rossmanie ?

Ile się zarabia  w sklepie Rossmann? Jesteś prawdopodobnie kobietą i zastanawiasz się czy nie pójść przypadkiem do pracy do sklepu Rossmann. Robisz tam zakupy i widzisz dziewczyny jak biegają w tych białych fartuchach i myślisz dlaczego by nie spróbować pracy w sklepie. Przecież nie może być tak trudno ?

Ile się zarabia w Rosmanie ? W sklepie Rossmann osoby zarabiają odpowiednio do zajmowanego stanowiska. Praca w sklepie Rossmann nie należy do łatwych. Najtrudniejsze są te dni kiedy przyjeżdża dostawa artykułów do sklepu. Wtedy trzeba się szybko i dużo nadźwigać. Dostawy do sklepu przyjeżdżają raz, dwa lub trzy razy w tygodniu. Wszystko zależy od tego jakie obroty ma dany sklep.

Jakie są zarobki w Rosmanie bo wpis jest na ten temat. Rozmawiałem ostatnio z osobą która pracuje w Rossmann i powiedziała mi, że jest zatrudniona na 3/4 etatu ( dużo osób jest tak zatrudniona) i jest na najniższym stanowisku. Po przepracowaniu ok 150 godzin otrzymała na rękę około 1500 zł. Nie wiem na ile to jest prawdziwe ale jeśli tak rzeczywiście jest to w Rosmanie zarobki są marne. Osoba na stanowisku kierownika sklepu zarabia trochę więcej. Przynajmniej tak dowiedziałem się u źródła.

Jeśli pracujesz w sklepie Rossmann to zapraszam do pozostawienia komentarza ile się tak naprawdę zarabia w Rosmanie.

Komentarze na temat “Ile zarabia się w Rossmanie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.