Dlaczego powstała strona ilesiezarabia.pl ?
Szukałam w internecie odpowiedzi ile się zarabia w wybranym przez siebie zawodzie. Trudno było znaleźć jedną konkretną odpowiedź na moje zapytanie. Pomyślałam, że przydałoby się miejsce w internecie gdzie można przeczytać komentarze ile zarabiamy w kraju lub zagranicą. I tak powstała ta strona. Jednak by strona ilesiezarabia była pomocna Nam wszystkim zapraszam do pozostawienia swojego komentarza. Thanks!

Ile zarabia nauczyciel psycholog 2019

Nauczyciel psycholog to zawód nowy wśród szkolnych profesji. Psycholog szkolny pomaga przy dostosowaniu wymogów edukacyjnych do poziomu rozwoju uczniów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku wprowadza metody aktywizujące pracę uczniów i zwiększające efektywność uczenia się. Nauczyciel psycholog zbiera podczas pracy informacje na temat uczniów, rodziców, nauczycieli ale także problemów czy zjawisk.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. określa, że kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa w szkołach i placówkach posiada osoba, która:

  • ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub posiada dyplom magistra filozofii chrześcijańskiej [o którym mowa w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. Nr 73, poz.763 i Nr 154, poz. 1798)],
  • posiada przygotowanie pedagogiczne.

Jeśli pracujesz jako psycholog w szkole napisz w komentarzu jak wygląda ta praca w praktyce oraz jak wyglądają zarobki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.